Genius Graphic tablet Easy pen M508x

Genius Graphic tablet Easy pen M508x

4.299,00 ден.   Спореди

Genius Graphic tablet Easy pen M508x, 5” x 8” switchable working area for wide/4:3 screen user’s needs with auto mapping function when connected, 5120 lpi, 2048 levels, 300 rps, with cordless Mouse an...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.299,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius Graphic tablet Easy pen M508x, 5” x 8” switchable working area for wide/4:3 screen user’s needs with auto mapping function when connected, 5120 lpi, 2048 levels, 300 rps, with cordless Mouse and pen, Creative touch-pad for scrolling, zooming in/ out and brush control functions

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка