Genius GB-1750 GX gaming Backpackfor 12-17 noebook)	7	18	nemaGenius GC-1502 Briefcase suitable for 12-15.6 notebook, black/silver	Преносни компјутери Аксесориес	Genius	www.set.mk	999	10325	Genius GC-1502 Briefcase suitable for

Genius GB-1750 GX gaming Backpackfor 12-17 noebook) 7 18 nemaGenius GC-1502 Briefcase suitable for 12-15.6 notebook, black/silver Преносни компјутери Аксесориес Genius www.set.mk 999 10325 Genius GC-1502 Briefcase suitable for

1.599,00 ден.   Спореди

Acer AS5733Z-P622G32Mnkk, Black, Intel Pentium Dual Core P6200 (2.13GHz, 3MB Cache) CPU, Intel GMA 4500MHD UMA VGA, 2048MB 1333MHz DDR3, 320GB 5400rpm HDD, DVD+/-RW, Wireless 802.1 b/g/n, Acer Crystal...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.599,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Acer AS5733Z-P622G32Mnkk, Black, Intel Pentium Dual Core P6200 (2.13GHz, 3MB Cache) CPU, Intel GMA 4500MHD UMA VGA, 2048MB 1333MHz DDR3, 320GB 5400rpm HDD, DVD+/-RW, Wireless 802.1 b/g/n, Acer Crystal Eye Camera, 2 in 1 card Reader, 3 x USB ports, VGA port, 6 cell Battery, 15.6 HD (1366X768) CineCrystal LED, Acer NX.RJWEX.008 Преносни компјутери Acer www.set.mk 17499 37354 Acer AS5733Z-P622G32Mnkk 365 5 nemaZANUSSI ZRT618W, Комбиниран фрижидер со горна комора, Бела боја, Бруто зафатнина 190л, Фрижидерски дел 146л, замрзнувачки дел 44л, Нето зафатнина 180л, Фрижидерски дел 138л, замрзнувачки дел 42л, 3 полици од калено стакло, фиока за зеленчук и овошје, 1 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 1 полица во замрзнувачот, внатрешно осветлување, Бучност: 40dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.209 x 496 x 606 mm Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 11599 64410 ZANUSSI ZRT618W 1825 18 nemaZANUSSI ZRT724W, Комбиниран фрижидер со горна комора, Бела боја, Бруто зафатнина 234л, Фрижидерски дел 190л, замрзнувачки дел 44л, Нето зафатнина 228л, Фрижидерски дел 184л, замрзнувачки дел 44л, 3 полици од калено стакло, фиока за зеленчук и овошје, 1 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 1 полица во замрзнувачот, внатрешно осветлување, Бучност: 40dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.415 x 550 x 604 mm Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 11999 64411 ZANUSSI ZRT724W 1825 18 nemaZANUSSI ZRT628W, Комбиниран фрижидер со горна комора, Бела боја, Бруто зафатнина 270л, Фрижидерски дел 220л, замрзнувачки дел 50л, Нето зафатнина 265л, Фрижидерски дел 215л, замрзнувачки дел 50л, 3 полици од калено стакло, фиока за зеленчук и овошје, 1 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 1 полица во замрзнувачот, внатрешно осветлување, Бучност: 40dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.600 x 550 x 604 mm Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 13999 64412 ZANUSSI ZRT628W 1825 18 nemaElectrolux EJ2301AOW, Комбиниран фрижидер со горна комора, Бела боја, Бруто зафатнина 234л, Фрижидерски дел 190л, замрзнувачки дел 44л, Нето зафатнина 228л, Фрижидерски дел 184л, замрзнувачки дел 44л, 3 полици од калено стакло, фиока за одржување на свеж свеж зеленчук и овошје, 1 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 1 полица во замрзнувачот, внатрешно осветлување, Бучност: 40dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.404 x 545 x 604 mm Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 13999 64413 Electrolux EJ2301AOW 1825 18 nemaElectrolux EJ2301AOX, Комбиниран фрижидер со горна комора, INOX, Бруто зафатнина 234л, Фрижидерски дел 190л, замрзнувачки дел 44л, Нето зафатнина 228л, Фрижидерски дел 184л, замрзнувачки дел 44л, 3 полици од калено стакло, фиока за одржување на свеж зеленчук и овошје, 1 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 1 полица во замрзнувачот, внатрешно осветлување, Бучност: 40dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.404 x 545 x 604 mm Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 17999 64414 Electrolux EJ2301AOX 1825 18 ima pod 5Electrolux EJ2800AOW, Комбиниран фрижидер со горна комора, Бела боја, Бруто зафатнина 270л, Фрижидерски дел 220л, замрзнувачки дел 50л, Нето зафатнина 265л, Фрижидерски дел 217л, замрзнувачки дел 50л, 3 полици од калено стакло, фиока за одржување на свеж зеленчук и овошје, 1 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 1 полица во замрзнувачот, внатрешно осветлување, Бучност: 40dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.590 x 545 x 604 mm Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 16999 64415 Electrolux EJ2800AOW 1825 18 nemaElectrolux EJ2801AOX, Комбиниран фрижидер со горна комора INOX, Бруто зафатнина 270л, Фрижидерски дел 220л, замрзнувачки дел 50л, Нето зафатнина 265л, Фрижидерски дел 217л, замрзнувачки дел 50л, 3 полици од калено стакло, фиока за одржување на свеж зеленчук и овошје, 1 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 1 полица во замрзнувачот, внатрешно осветлување, Бучност: 40dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.590 x 545 x 604 mm Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 18999 64416 Electrolux EJ2801AOX 1825 18 nemaZANUSSI ZRB929PW2, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бела боја, Бруто зафатнина 290л, Фрижидерски дел 211л, замрзнувачки дел 79л, Нето зафатнина 269л, Фрижидерски дел 208л, замрзнувачки дел 61л, 3 полици од калено стакло, фиока за зеленчук и овошје, 1 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 2 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, LED внатрешно осветлување, Spazio+, Бучност: 40dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.540 x 595 x 658 mm Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 19499 64417 ZANUSSI ZRB929PW2 1825 18 nemaZANUSSI ZRB934PW2, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бела боја, Бруто зафатнина 336л, Фрижидерски дел 226л, замрзнувачки дел 110л, Нето зафатнина 315л, Фрижидерски дел 223л, замрзнувачки дел 92л, 3 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, 2 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 3 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, LED внатрешно осветлување, Spazio+, Бучност: 40dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.750 x 595 x 658 mm Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 16999 64418 ZANUSSI ZRB934PW2 1825 18 imaZANUSSI ZRB934PX2, Комбиниран фрижидер со долна комора, INOX, Бруто зафатнина 336л, Фрижидерски дел 226л, замрзнувачки дел 110л, Нето зафатнина 315л, Фрижидерски дел 223л, замрзнувачки дел 92л, 3 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, 2 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 3 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, LED внатрешно осветлување, Spazio+, Бучност: 40dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.750 x 595 x 658 mm Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 17999 64419 ZANUSSI ZRB934PX2 1825 18 nemaZANUSSI ZRB936PW2, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бела боја, Бруто зафатнина 359л, Фрижидерски дел 249л, замрзнувачки дел 110л, Нето зафатнина 337л, Фрижидерски дел 245л, замрзнувачки дел 92л, 3 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, 2 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 3 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, LED внатрешно осветлување, Бучност: 40dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.850 x 595 x 648 mm Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 16999 64420 ZANUSSI ZRB936PW2 1825 18 ima pod 5ZANUSSI ZRB936PX2, Комбиниран фрижидер со долна комора, INOX, Бруто зафатнина 359л, Фрижидерски дел 249л, замрзнувачки дел 110л, Нето зафатнина 337л, Фрижидерски дел 245л, замрзнувачки дел 92л, 3 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, 2 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 3 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, LED внатрешно осветлување, Бучност: 40dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.850 x 595 x 648 mm Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 18999 64421 ZANUSSI ZRB936PX2 1825 18 imaZANUSSI ZRB940PX2, Комбиниран фрижидер со долна комора, INOX, Бруто зафатнина 401л, Фрижидерски дел 291л, замрзнувачки дел 110л, Нето зафатнина 375л, Фрижидерски дел 285л, замрзнувачки дел 90л, 3 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, 2 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 3 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, LED внатрешно осветлување, Бучност: 40dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 2.010 x 595 x 658 mm Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 25999 64422 ZANUSSI ZRB940PX2 1825 18 nemaZANUSSI ZRB932FW2, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бела боја, Crisp NO Frost, Бруто зафатнина 317л, Фрижидерски дел 226л, замрзнувачки дел 91л, Нето зафатнина 301л, Фрижидерски дел 223л, замрзнувачки дел 78л, 3 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, 2 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 3 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, insight LED controls контрола, LED внатрешно осветлување, Бучност: 40dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.750 x 595 x 658 mm Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 18999 64423 ZANUSSI ZRB932FW2 1825 18 nemaZANUSSI ZRB934FW2, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бела боја, Crisp NO Frost, Бруто зафатнина 340л, Фрижидерски дел 249л, замрзнувачки дел 91л, Нето зафатнина 323л, Фрижидерски дел 245л, замрзнувачки дел 78л, 3 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, 2 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 3 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, insight LED controls контрола, LED внатрешно осветлување, Бучност: 43dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.850 x 595 x 658 mm Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 19999 64424 ZANUSSI ZRB934FW2 1825 18 ima pod 5ZANUSSI ZRB934FX2, Комбиниран фрижидер со долна комора, INOX, Crisp NO Frost, Бруто зафатнина 340л, Фрижидерски дел 249л, замрзнувачки дел 91л, Нето зафатнина 323л, Фрижидерски дел 245л, замрзнувачки дел 78л, 3 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, 2 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 3 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, insight LED controls контрола, LED внатрешно осветлување, Бучност: 43dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.850 x 595 x 658 mm Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 21999 64425 ZANUSSI ZRB934FX2 1825 18 nemaElectrolux EN2900AOW, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бела боја, Бруто зафатнина 290л, Фрижидерски дел 211л, замрзнувачки дел 79л, Нето зафатнина 272л, Фрижидерски дел 208л, замрзнувачки дел 61л, 3 полици од калено стакло, фиока за зеленчук и овошје, 1 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 2 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, LED внатрешно осветлување, Бучност: 40dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.544 x 595 x 648 mm Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 20499 64426 Electrolux EN2900AOW 1825 18 nemaElectrolux EN2900AOX, Комбиниран фрижидер со долна комора, INOX, Бруто зафатнина 290л, Фрижидерски дел 211л, замрзнувачки дел 79л, Нето зафатнина 272л, Фрижидерски дел 208л, замрзнувачки дел 61л, 3 полици од калено стакло, фиока за зеленчук и овошје, 1 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 2 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, LED внатрешно осветлување, Бучност: 40dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.544 x 595 x 648 mm Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 21999 64427 Electrolux EN2900AOX 1825 18 nemaElectrolux EN3400AOW, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бела боја, Бруто зафатнина 336л, Фрижидерски дел 226л, замрзнувачки дел 110л, Нето зафатнина 315л, Фрижидерски дел 223л, замрзнувачки дел 92л, 3 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, 2 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 3 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, LED внатрешно осветлување, Бучност: 38dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.754 x 595 x 658 mm Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 19999 64428 Electrolux EN3400AOW 1825 18 nemaElectrolux EN3400AOX, Комбиниран фрижидер со долна комора, INOX, Бруто зафатнина 336л, Фрижидерски дел 226л, замрзнувачки дел 110л, Нето зафатнина 315л, Фрижидерски дел 223л, замрзнувачки дел 92л, 3 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, 2 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 3 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, LED внатрешно осветлување, Бучност: 38dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.754 x 595 x 658 mm Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 23999 64429 Electrolux EN3400AOX 1825 18 nemaElectrolux EN3600AOX, Комбиниран фрижидер со долна комора, INOX, Бруто зафатнина 359л, Фрижидерски дел 249л, замрзнувачки дел 110л, Нето зафатнина 337л, Фрижидерски дел 245л, замрзнувачки дел 92л, 3 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, 2 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 3 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, LED внатрешно осветлување, Бучност: 40dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.854 x 595 x 658 mm Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 26999 64430 Electrolux EN3600AOX 1825 18 ima pod 5Electrolux EN3441AOX, Комбиниран фрижидер со долна комора, INOX, FRESH FROST FREE NO Frost, Бруто зафатнина 340л, Фрижидерски дел 249л, замрзнувачки дел 91л, Нето зафатнина 323л, Фрижидерски дел 245л, замрзнувачки дел 78л, 3 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, Фиока за одржување на свеж зеленчук, 2 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 3 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, insight LED controls котрола, LED внатрешно осветлување, Бучност: 43dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.854 x 595 x 658 mm Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 29999 64431 Electrolux EN3441AOX 1825 18 ima pod 5AEG S83200CMM0, Комбиниран фрижидер со долна комора, INOX, PRO FRESH FROST FREE NO Frost, LCD Дисплеј на вратата, Touch control - контрола на допир, Dynamic Cooling, Бруто зафатнина 340л, Фрижидерски дел 249л, замрзнувачки дел 91л, Нето зафатнина 317л, Фрижидерски дел 239л, замрзнувачки дел 78л, 3 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, Фиока за одржување на свеж зеленчук, 2 прегради во вратата, полица за јајца, оддел за млечни продукти, преграда за пијалоци, 3 фиоки во замрзнувачот, стругалка за мраз, LED внатрешно осветлување, Бучност: 43dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.854 x 595 x 658 mm Апарати за домаќинство AEG www.set.mk 49999 64432 AEG S83200CMM0 1825 18 nemaZANUSSI ZFU422W, Вертикален Замрзнувач, Бела боја, Бруто зафатнина 225л, Нето зафатнина 197л, 4 фиоки во замрзнувачот ( 1 помала), Spazio+, Бучност: 40dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.540 x 595 x 658 mm Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 16499 64433 ZANUSSI ZFU422W 1825 18 nemaZANUSSI ZFC321WAA, Хоризонтален Замрзнувач, Бела боја, Бруто зафатнина 213л, Нето зафатнина 210л, 1 бела жичана корпа во замрзнувачот, внатрешно осветлување, Spazio+, Бучност: 42dB, Енергетска класа А, Гас за разладување R-600a, Димензии 868 x 806 x 665 mm Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 16999 64434 ZANUSSI ZFC321WAA 1825 18 nemaZANUSSI ZFC326WAA, Хоризонтален Замрзнувач, Бела боја, Бруто зафатнина 263л, Нето зафатнина 260л, 1 бела жичана корпа во замрзнувачот, внатрешно осветлување, Spazio+, Бучност: 45dB, Енергетска класа А, Гас за разладување R-600a, Димензии 868 x 946 x 665 mm Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 13999 64435 ZANUSSI ZFC326WAA 1825 18 nemaZANUSSI ZWG680K, Машина за перење на алишта, Бела боја, Бела врата, 800 вртежи/мин, 6 кг зафатнина на барабанот, Бучност: 58dB/79dB, А-10% енергетска класа, Електронска контрола, 16 програми за перење, одложено перење, Aquafall, Flexidose system, Димензии 600 x 500 x 850 mm (50cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 14999 64436 ZANUSSI ZWG680K 1825 18 nemaZANUSSI ZWG6100K, Машина за перење на алишта, Бела боја, Бела врата, 1.000 вртежи/мин, 6 кг зафатнина на барабанот, Бучност: 58dB/79dB, А-10% енергетска класа, Електронска контрола, 16 програми за перење, одложено перење, Aquafall, Димензии 600 x 500 x 850 mm (50cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 12990 64437 ZANUSSI ZWG6100K 1825 18 imaZANUSSI ZWG6120K, Машина за перење на алишта, Бела боја, Бела врата, 1.200 вртежи/мин, 6 кг зафатнина на барабанот, Бучност: 58dB/79dB, А-10% енергетска класа, Електронска контрола, 16 програми за перење, одложено перење, Aquafall, Flexidose system, Димензии 600 x 519 x 850 mm (50cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 15999 64438 ZANUSSI ZWG6120K 1825 18 ima pod 5ZANUSSI ZWG7100K, Машина за перење на алишта, Бела боја, Бела врата, 1.000 вртежи/мин, 6 кг зафатнина на барабанот, LED Дисплеj, Бучност: 58dB/79dB, А-10% енергетска класа, Електронска контрола, 16 програми за перење, одложено перење, Aquafall, Flexidose system, Димензии 600 x 500 x 850 mm (50cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 15999 64439 ZANUSSI ZWG7100K 1825 18 ima pod 5Electrolux EWP107200W, Машина за перење на алишта, Бела боја, Бела врата, 1.000 вртежи/мин, 7 кг зафатнина на барабанот, LED Дисплеj, Бучност: 60dB/76dB, А++ енергетска класа, Електронска контрола, 16 програми за перење, одложено перење, Liquidose system, Димензии 600 x 542 x 850 mm (55cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 16999 64440 Electrolux EWP107200W 1825 18 nemaElectrolux EWP127300W, Машина за перење на алишта, Бела боја, Бела врата, 1.200 вртежи/мин, 7 кг зафатнина на барабанот, LED Дисплеj, Бучност: 60dB/76dB, А++ енергетска класа, Електронска контрола, 16 програми за перење, одложено перење, Liquidose system, Димензии 600 x 542 x 850 mm (55cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 17999 64441 Electrolux EWP127300W 1825 18 nemaAEG L60270FL, Машина за перење на алишта, Бела боја, Бела врата, 1.200 вртежи/мин, 7 кг зафатнина на барабанот, LED Дисплеj, ЈЕТ system, Бучност: 58dB/75dB, А++ енергетска класа, Електронска контрола, 16 програми за перење, одложено перење, Димензии 600 x 555 x 850 mm (55cm) Апарати за домаќинство AEG www.set.mk 27999 64442 AEG L60270FL 1825 18 nemaAEG L75280FL, Машина за перење на алишта, Бела боја, Бела врата, Дигитален Инвертер Мотор, 1.200 вртежи/мин, 8 кг зафатнина на барабанот, Голем LED Дисплеj, Protex drum - барабан кој ги заштитува вашите алишта од кинење, JЕТ system Технологија на перење, Бучност: 58dB, А+++ енергетска класа, Електронска контрола, 16 програми за перење, одложено перење, AQUA control, Димензии 600 x 500 x 850 mm (60cm) Апарати за домаќинство AEG www.set.mk 26999 64443 AEG L75280FL 1825 18 nemaZANUSSI ZKG2125, Машина за перење и сушење на алишта, Бела боја, Бела врата, 1.200 вртежи/мин, 6 кг зафатнина на барабанот, 4 кг капацитет за сушење, LED Дисплеj, Бучност: 58dB, C енергетска класа, Електронска контрола, 11 програми за перење, одложено перење, Easy iron, Димензии 600 x 600 x 850 mm (60cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 27999 64444 ZANUSSI ZKG2125 1825 18 nemaElectrolux EWW126410W, Машина за перење и сушење на алишта, Бела боја, Бела врата, 1.200 вртежи/мин, 6 кг зафатнина на барабанот, 4 кг капацитет за сушење, LED Дисплеj, Time manager, Бучност: 54dB/74dB/62dB, C енергетска класа, Електронска контрола, 16 програми за перење, одложено перење, (4+4 kg AUTO programme), Димензии 600 x 580 x 850 mm (60cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 29999 64445 Electrolux EWW126410W 1825 18 nemaZANUSSI ZTE135, Машина за сушење на алишта, Бела боја, 6 кг зафатнина на барабанот, Начин на на сушење со кондензација, Бучност: 62dB, C енергетска класа, Електронска контрола, 3 програми за сушење, Димензии 600 x 580 x 844 mm (60cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 17999 64446 ZANUSSI ZTE135 1825 18 nemaElectrolux EDC46130W, Машина за сушење на алишта, Бела боја, 6 кг зафатнина на барабанот, Начин на на сушење со кондензација, LED индикатор, Бучност: 66dB, C енергетска класа, Електронска контрола, 3 програми за сушење, Димензии 690 x 580 x 850 mm (60cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 19999 64447 Electrolux EDC46130W 1825 18 nemaElectrolux EDC67550W, Машина за сушење на алишта, Бела боја, 7 кг зафатнина на барабанот, Начин на на сушење со кондензација, LED индикатор, Бучност: 62dB, B енергетска класа, Електронска контрола, 3 програми за сушење, одложено сушење, Димензии 600 x 640 x 850 mm (65cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 19999 64448 Electrolux EDC67550W 1825 18 nemaZANUSSI ZDS2010, Машина за миење на садови, Бела боја, Slim Line, Капацитет 9 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), Бучност: 51dB, А енергетска класа, 5 програми за миење, 3 температурни нивоа (50, 65, 70 C), одложено миење, Fuzzy logic, Active drying, AQUA CONTROL, 14 литри потрошувачка на вода, Димензии 446 x 605 x 850 mm (45cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 19999 64449 ZANUSSI ZDS2010 1825 18 nemaZANUSSI ZDF2020, Машина за миење на садови, Бела боја, Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), Бучност: 51dB, А енергетска класа, 5 програми за миење, 3 температурни нивоа (50, 65, 70 C), одложено миење, Fuzzy logic, Active drying, AQUA CONTROL, 14 литри потрошувачка на вода, Димензии 600 x 610 x 850 mm (60cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 17999 64450 ZANUSSI ZDF2020 1825 18 ima pod 5ZANUSSI ZDF3023X, Машина за миење на садови, INOX, Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), Бучност: 48dB, А+ енергетска класа, 5 програми за миење, 4 температурни нивоа (45, 50, 65, 70 C), одложено миење, AUTO, Fuzzy logic, Active drying, AQUA CONTROL, 13 литри потрошувачка на вода, Димензии 600 x 610 x 850 mm (60cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 20499 64451 ZANUSSI ZDF3023X 1825 18 nemaElectrolux ESF63020, Машина за миење на садови, Бела боја, Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), LED индикатор, Бучност: 49dB, А енергетска класа, 5 програми за миење, 4 температурни нивоа (45, 50, 65, 70 C), одложено миење, Fuzzy logic, DryTech drying, AQUA CONTROL, 18 литри потрошувачка на вода, Димензии 600 x 610 x 850 mm (60cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 17999 64452 Electrolux ESF63020 1825 18 ima pod 5Electrolux ESF65040W, Машина за миење на садови, Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), LED дисплеј, Бучност: 49dB, А енергетска класа, 5 програми за миење, 4 температурни нивоа (45, 50, 65, 70 C), одложено миење, AUTO programme, Fuzzy logic, DryTech drying, AQUA STOP, AQUA CONTROL, 13 литри потрошувачка на вода, Димензии 600 x 610 x 850 mm (60cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 19999 64453 Electrolux ESF65040W 1825 18 nemaElectrolux ESF65040X, Машина за миење на садови, INOX, Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), LED дисплеј, Бучност: 49dB, А енергетска класа, 5 програми за миење, 4 температурни нивоа (45, 50, 65, 70 C), одложено миење, AUTO programme, Fuzzy logic, DryTech drying, AQUA STOP, AQUA CONTROL, 13 литри потрошувачка на вода, Димензии 600 x 610 x 850 mm (60cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 23999 64454 Electrolux ESF65040X 1825 18 nemaElectrolux ESF45055XR, Машина за миење на садови, INOX, Slim Line, Капацитет 9 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), LED Дисплеј, Бучност: 47dB, А енергетска класа, 5 програми за миење, 4 температурни нивоа (45, 50, 65, 70 C), одложено миење, AUTO programme, Fuzzy logic, DryTech drying, AQUA CONTROL, 8.5 литри потрошувачка на вода, Димензии 446 x 580 x 850 mm (45cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 24499 64455 Electrolux ESF45055XR 1825 18 nemaZANUSSI ZCE560NW, Самостоен шпорет, Бела боја, 4 Плочи за готвење (2 x плочи 145mm - 1.000W, 1 x плоча 180mm - 1.500W, 1 x плоча 180mm - 2.000W) Рерна со двојно стакло 60 литри традиционална и грилл, Моќност на гриллот: 1.800W, Моќност 1.815W, Горен грејач 850W, Долен грејач 900W (долно и горно печење и грилл), (4 функции), Термостат, Светло, Црна Тава и INOX решетка во рерната, А-10% енергетска класа, Димензии 500 x 600 x 858 mm (50cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 12499 64456 ZANUSSI ZCE560NW 1825 18 nemaElectrolux EKC51300OW, Самостоен шпорет, Бела боја, 4 Стаклокерамички плочи за готвење (2 x плочи 145mm - 1.200W, 2 x плоча 180mm - 1.800W), Рерна со двојно стакло 60 литри традиционална и грилл со вентилатор, Моќност на гриллот: 1.800W, Моќност 1.815W, Горен грејач 850W, Долен грејач 900W (долно и горно печење, воздушно печење и грилл), (MULTI 5), Minute minder Тимер, Термостат, Светло, Алуминиумска Тава и INOX решетка во рерната, А-10% енергетска класа, Димензии 500 x 600 x 858 mm (50cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 20499 64457 Electrolux EKC51300OW 1825 18 nemaAEG 947056V-MN, Самостоен шпорет, INOX, Pop In/Out контролни вртелешки - копчиња кои се скриваат во фурната, 4 Стаклокерамички плочи за готвење (2 x плочи 145mm - 1.200W, 1 x плоча 140/210mm - 1.000W/2.200W, 1 x плоча 170/265mm - 900W/1500W/2.400W), Рерна со двојно стакло 74 литри традиционална и грилл со вентилатор, Телескопски водилки OptiFlex во две нивоа, Моќност на гриллот: 1.800W, Моќност 1.815W, Горен грејач 850W, Долен грејач 900W (долно и горно печење, воздушно печење и грилл), (MULTI 8), Дигитален UNSIGHT Тимер, LED Дисплеј, Термостат, Светло, Алуминиумска Тава и INOX решетка во рерната, А-20% енергетска класа, Димензии 600 x 600 x 858 mm (60cm) Апарати за домаќинство AEG www.set.mk 27990 64458 AEG 47056VS-WN 1825 18 nemaZANUSSI ZM21M1S, Микробранова Печка, Сребрена боја, Бела врата, Капацитет 20л, Самостоечка, надворешна моќност (Микроталаси) 700W, Механичка контрола, отварање на вратата со рачка, стаклен ротирачки тањир 245 mm, 5 степени на моќност, 30 min. programme, defrosting, Димензии: 482 x 380 x 283 mm Мали апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 4999 64459 ZANUSSI ZM21M1S 1825 18 nemaZANUSSI ZM21M4, Микробранова Печка со грилл, Бела боја, Капацитет 20л, Самостоечка, надворешна моќност (Микроталаси) 700W, Грилл моќност 800 W, Механичка контрола, отварање на вратата со рачка, стаклен ротирачки тањир 245 mm, 5 степени на моќност, 30 min. programme, defrosting, Димензии: 482 x 380 x 283 mm Мали апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 4999 64460 ZANUSSI ZM21M4 1825 18 nemaElectrolux EMS2105S, Микробранова Печка, Сребрена боја, Капацитет 20л, Самостоечка, надворешна моќност (Микроталаси) 800W, Електронска контрола, LED Дисплеј, отварање на вратата со копче, стаклен ротирачки тањир 270 mm, 5 степени на моќност, 30 min. programme, defrosting, Димензии: 472 x 377 x 282 mm Мали апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 3599 64461 Electrolux EMS2105S 1825 18 nemaElectrolux EMM21150W, Микробранова Печка со грилл, Црно/Бела боја, Капацитет 21.2л, Самостоечка, надворешна моќност (Микроталаси) 800W, Грилл моќност 1.000 W, Механичка контрола, отварање на вратата со копче, стаклен ротирачки тањир 270 mm, 5 степени на моќност, 30 min. programme, defrosting, Димензии: 485 x 422 x 287 mm Мали апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 5499 64462 Electrolux EMM21150W 1825 18 nemaElectrolux EMS21400S, Микробранова Печка со грилл, Сребрена боја, Капацитет 21.2л, Самостоечка, надворешна моќност (Микроталаси) 800W, Грилл моќност 1.000 W, Механичка контрола, отварање на вратата со копче, стаклен ротирачки тањир 270 mm, 11 степени на моќност, 30 min. programme, defrosting, Димензии: 485 x 422 x 287 mm Мали апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 5999 64463 Electrolux EMS21400S 1825 18 imaZANUSSI ZEV6046XBA, Зависна Вградна стакло керамичка плотна, INOX рамка, Контрола нема на плотната, Hi-Light, Грејни зони: поединечна плотна 145mm 1.200W, поединечна плотна 180mm 1.800W, дупла плотна 120/210mm 700W/2.200W, дупла овална плотнa 170/265mm 1.500W/2.400W, Вкупна моќност 7.600W , Димензии 576 x 506 x 38 mm (60cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 9999 64464 ZANUSSI ZEV6046XBA 1825 18 nemaZANUSSI ZEV6140XBA, Вградна стакло керамичка плотна, INOX рамка, Контрола на прекинувач, Hi-Light, Automatic Switch Off, Residual temp. Indication, Black knobs, Грејни зони: 2 x поединечна плотна 145mm 1.200W, 2 x поединечна плотна 180mm 1.800W, Вкупна моќност 6.000W, Индикатор на греење, Димензии 576 x 506 x 38 mm (60cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 11999 64465 ZANUSSI ZEV6140XBA 1825 18 nemaZANUSSI ZEV6340XBA, Вградна стакло керамичка плотна, INOX рамка, LED Дисплеј, Контрола Електронски на допир, Automatic Switch Off, Child-lock систем за заштита на деца, Residual temp. Indication, Грејни зони: 2 x поединечна плотна 145mm 1.200W, поединечна плотна 180mm 1.800W, поединечна плотна 210mm 2.300W, Вкупна моќност 6.500W, Индикатор на греење, Димензии 576 x 506 x 38 mm (60cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 11999 64466 ZANUSSI ZEV6340XBA 1825 18 ima pod 5ZANUSSI ZEV6646XBA, Вградна стакло керамичка плотна, INOX рамка, LED Дисплеј, Контрола Електронски на допир, Timer, Automatic Switch Off, Child-lock систем за заштита на деца, Residual temp. Indication, Грејни зони: 2 x поединечна плотна 145mm 1.200W, дупла плотна 120/210mm 750W/2.200W, дупла овална плотнa 170/265mm 1.500W/2.400W, Вкупна моќност 7.000W, Индикатор на греење, Димензии 576 x 506 x 38 mm (60cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 15999 64467 ZANUSSI ZEV6646XBA 1825 18 nemaElectrolux EHF6140FOK, Вградна стакло керамичка плотна, Hi-Light, Automatic Switch Off, Residual temp. Indication, knobs, 1 side bevelled glas, Контрола на прекинувач, Грејни зони: 2 x поединечна плотна 145mm 1.200W, поединечна плотна 180mm 1.800W, поединечна плотна 210mm 2.300W, Вкупна моќност 6.500W, Индикатор на греење, Димензии 590 x 520 x 38 mm (60cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 11999 64468 Electrolux EHF6140FOK 1825 18 nemaElectrolux EHF6240XOK, Вградна стакло керамичка плотна, INOX рамка, LED Дисплеј, Контрола Електронски на допир, Hi-Light, Automatic Switch Off, Child-lock систем за заштита на деца, Residual temp. Indication, Грејни зони: 2 x поединечна плотна 145mm 1.200W, поединечна плотна 180mm 1.800W, поединечна плотна 210mm 2.300W, Вкупна моќност 6.500W, Индикатор на греење, Димензии 576 x 516 x 38 mm (60cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 12990 64469 Electrolux EHF6240XOK 1825 18 nemaElectrolux EHF6343FOK, Вградна стакло керамичка плотна, LED Дисплеј, Контрола Електронски на допир, Timer, STOP&GO, Automatic Switch Off, Child-lock, Residual temp. Indication, 1 side bevelled glas, Грејни зони: 2 x поединечна плотна 145mm 1.200W, дупла плотна 120/180mm 700W/1.700W, тродупла плотна 120/175/210mm 800W/1.600W/2.300W, Вкупна моќност 6.400W, Индикатор на греење, Димензии 590 x 520 x 38 mm (60cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 13999 64470 Electrolux EHF6343FOK 1825 18 nemaElectrolux EHG6341FOK, Вградна Индукциона и стаклокерамичка керамичка плотна, Две индукциски и две обични грејни зони, LED Дисплеј, Контрола Електронски на допир, Hi-Light, 2x Booster, Timer, STOP&GO, Automatic Switch Off, Child-lock систем за заштита на деца, Residual temp. Indication, 1 side bevelled glas, Грејни зони: поединечна плотна 145mm 1.200W, поединечна плотна 145mm 1.400W/2.500W, дупла плотна 120/180mm 700W/1.700W, поединечна плотна 210mm 2.2300W/3.700W, Вкупна моќност 6.600W, Индикатор на греење, Димензии 590 x 520 x 38 mm (60cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 23999 64471 Electrolux EHG6341FOK 1825 18 nemaElectrolux EHH6540FOK, Вградна Индукциона стакло керамичка плотна, LED Дисплеј, Контрола Електронски на допир, 4x Booster, Timer, STOP&GO, Automatic Switch Off, Child-lock систем за заштита на деца, Residual temp. Indication, 1 side bevelled glas, Грејни зони: поединечна плотна 145mm 1.400W/2.500W, 2 x поединечна плотна 180mm 1.800W/2.800W, поединечна плотна 210mm 2.300W/3.700W, Вкупна моќност 7.400W, Индикатор на греење, Димензии 590 x 520 x 38 mm (60cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 25999 64472 Electrolux EHH6540FOK 1825 18 nemaElectrolux EHL7640FOK, Вградна Индукциона стакло керамичка плотна, LED Дисплеј, Контрола Електронски на допир, 4x Booster, Timer, STOP&GO, Automatic Switch Off, Child-lock систем за заштита на деца, Residual temp. Indication, 1 side bevelled glas, Грејни зони: поединечна плотна 4 x 210mm 2.300W/3.200W, Вкупна моќност 7.400W, Bridge функција за користење на целата површина од плотната, Индикатор на греење, Димензии 710 x 520 x 38 mm (70cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 31999 64473 Electrolux EHL7640FOK 1825 18 ima pod 5AEG HK654070XB, Вградна стакло керамичка плотна, INOX рамка, LED Дисплеј, Контрола Електронски на допир, Hi-Light, Timer, STOP&GO, Automatic Switch Off, Child-lock систем за заштита на деца, Residual temp. Indication, Грејни зони: 2 x поединечна плотна 145mm 1.200W, дупла плотна 170/265mm 1.500W/2.400W, тродупла плотна 120/175/210mm 800W/1.600W/2.2300W, Вкупна моќност 7.100W, Индикатор на греење, Димензии 576 x 516 x 38 mm (60cm) Апарати за домаќинство AEG www.set.mk 19999 64474 AEG HK654070XB 1825 18 nemaZANUSSI ZOB10401XK, Вградна фурна, INOX, INOX контролни вртелешки - копчиња, Традиционална и грилл фурна со вентилатор, Отварање на вратата на доле, врата со двојно стакло, Внатрешна лампа 25 watts сместена горе, Метод на котрола Механички, Моќност на фурната Конвекција 1.850W, Моќност на грилот 1.650W, (долно и горно печење, воздушно печење и грилл), 4 функции на релната, Додатна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 60л, Енергетска класа А-10%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 9999 64475 ZANUSSI ZOB10401XK 1825 18 nemaZANUSSI ZOB21601XK, Вградна фурна, INOX, INOX контролни вртелешки - копчиња, Мултифункционална фурна со вентилатор, Отварање на вратата на доле, врата со двојно стакло, Внатрешна лампа 40 watts халогена, Метод на котрола Механички, Mechanical Minute Minder Тимер, AQUA Clean, Моќност на фурната Конвекција 2.780W, Моќност на грилот 1.700W, (долно и горно печење, воздушно печење и грилл), 6 функции на релната, Додатна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 74л, Енергетска класа А-10%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 12999 64476 ZANUSSI ZOB21601XK 1825 18 nemaZANUSSI ZOB32701XK, Вградна фурна, INOX, INOX контролни вртелешки - копчиња, RING фурна со вентилатор, Отварање на вратата на доле, врата со двојно стакло, Внатрешна лампа 40 watts халогена, Метод на котрола Механички, End of cooking Тимер, AQUA Clean, Моќност на фурната Конвекција 2.780W, Моќност на грилот 1.700W, (долно и горно печење, воздушно печење и грилл), 7 функции на релната, Додатна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 74л, Енергетска класа А-10%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 14999 64477 ZANUSSI ZOB32701XK 1825 18 nemaZANUSSI ZOB25321XA, Вградна фурна, INOX, Црни контролни вртелешки - копчиња, LED Дисплеј, Мултифункционална фурна со вентилатор, Отварање на вратата на доле, врата со двојно стакло, Внатрешна лампа 40 watts халогена, Метод на котрола Електронски, SET Тимер, AQUA Clean, Телескопски водилки tel.runner 1 level, Моќност на фурната Конвекција 2.080W, Моќност на грилот 1.700W, (долно и горно печење, воздушно печење), 3 функции на релната, Додатна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 74л, Енергетска класа А-10%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 15999 64478 ZANUSSI ZOB25321XA 1825 18 nemaZANUSSI ZOB35701XK, Вградна фурна, INOX, INOX контролни вртелешки - копчиња, LED Дисплеј, RING фурна со вентилатор, Отварање на вратата на доле, врата со двојно стакло, Внатрешна лампа 40 watts халогена, Метод на котрола Електронски, SET Тимер, AQUA Clean, Моќност на фурната Конвекција 2.780W, Моќност на грилот 1.700W, (долно и горно печење, воздушно печење и грилл), 7 функции на релната, Додатна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 74л, Енергетска класа А-10%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 16999 64479 ZANUSSI ZOB35701XK 1825 18 nemaZANUSSI ZOA35752XD, Вградна фурна, INOX, INOX Pop In/Out контролни вртелешки - копчиња кои се скриваат во фурната, Голем LED Дисплеј, RING фурна со вентилатор, Самочистечка Catalytic фурна, Отварање на вратата на доле, врата со двојно стакло, Внатрешна лампа 40 watts халогена, Метод на котрола Електронски, Тимер со сетирање, AQUA Clean, Телескопски водилки tel.runner 2 level, PIPO knobs, Моќност на фурната Конвекција 2.784W, Моќност на грилот 1.700W, (долно и горно печење, воздушно печење и грилл), 7 функции на релната, Додатна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 74л, Енергетска класа А-10%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 19999 64480 ZANUSSI ZOA35752XD 1825 18 nemaZANUSSI ZOB38903XD, Вградна фурна , INOX, Голем LED Дисплеј, RING фурна со вентилатор, Самочистечка Catalytic фурна, Отварање на вратата на доле, врата со четири стакла, Внатрешна лампа 40 watts халогена, Метод на котрола Touch, SET Тимер, Child lock систем за заштита на деца, AQUA Clean, Телескопски водилки tel.runner 2 level, Моќност на фурната Конвекција 3.500W, Моќност на грилот 2.300W, (долно и горно печење, воздушно печење и грилл), 9 функции на релната, Додатна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 74л, Енергетска класа А-10%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 20999 64481 ZANUSSI ZOB38903XD 1825 18 nemaZANUSSI ZOU21301XK, Зависна Вградна фурна, INOX, INOX контролни вртелешки - копчиња, Мултифункционална фурна со вентилатор, Вградени 4 Прекинувачи за контрола на вградна плотна, Отварање на вратата на доле, врата со двојно стакло, Внатрешна лампа 40 watts халогена, Метод на котрола Механички, Mechanical Minute Minder Tимер, AQUA Clean, Моќност на фурната Конвекција 2.080W, Моќност на грилот 1.700W, (долно и горно печење, воздушно печење), 3 функции на релната, Додатна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 74л, Енергетска класа А-10%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 14999 64482 ZANUSSI ZOU21301XK 1825 18 nemaElectrolux EOB2200BOX, Вградна фурна, INOX, INOX контролни вртелешки - копчиња, Мултифункционална фурна со вентилатор, Отварање на вратата на доле, врата со двојно стакло, Внатрешна лампа 40 watts халогена, Метод на котрола Механички, End of cooking Тимер, Моќност на фурната Конвекција 2.780W, Моќност на грилот 1.700W, (долно и горно печење, воздушно печење и грилл), 6 функции на релната, Додатна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 70л, Енергетска класа А-10%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 14999 64483 Electrolux EOB2200BOX 1825 18 nemaElectrolux EOB3400BOX, Вградна фурна, INOX, INOX контролни вртелешки - копчиња, LED Дисплеј, RING фурна со вентилатор, Отварање на вратата на доле, врата со двојно стакло, Внатрешна лампа 40 watts халогена, Метод на котрола Електронски, SET Тимер, Моќност на фурната Конвекција 2.780W, Моќност на грилот 1.700W, (долно и горно печење, воздушно печење и грилл), 6 функции на релната, Додатна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 74л, Енергетска класа А-10%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 15999 64484 Electrolux EOB3400BOX 1825 18 nemaElectrolux EOB3450AOX, Вградна фурна, INOX, INOX Pop In/Out контролни вртелешки - копчиња кои се скриваат во фурната, LED Дисплеј, RING фурна со вентилатор, Отварање на вратата на доле, VELVET closing споро затворање на вратата за заштита од удар, врата со двојно стакло, Внатрешна лампа 40 watts халогена, Метод на котрола Електронски, SET Тимер, Телескопски водилки tel.runner 1 level, Моќност на фурната Конвекција 2.780W, Моќност на грилот 1.700W, (долно и горно печење, воздушно печење и грилл), 6 функции на релната, Додатна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 74л, Енергетска класа А-10%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 18999 64485 Electrolux EOB3450AOX 1825 18 nemaElectrolux EOA3450AOX, Вградна фурна, INOX, INOX Pop In/Out контролни вртелешки - копчиња кои се скриваат во фурната, LED Дисплеј, RING фурна со вентилатор, Самочистечка Catalytic фурна, Отварање на вратата на доле, VELVET closing споро затворање на вратата за заштита од удар, врата со двојно стакло, Внатрешна лампа 40 watts халогена, Метод на котрола Електронски, SET Тимер, Телескопски водилки tel.runner 1 level, Моќност на фурната Конвекција 2.780W, Моќност на грилот 1.700W, (долно и горно печење, воздушно печење и грилл), 6 функции на релната, Каталитичко чистење на фурната, Додатна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 74л, Енергетска класа А-10%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 19999 64486 Electrolux EOA3450AOX 1825 18 ima pod 5Electrolux EOB3311AOX, Вградна фурна, INOX, INOX Pop In/Out контролни вртелешки - копчиња кои се скриваат во фурната, LED Дисплеј, RING фурна со вентилатор, Отварање на вратата на доле, врата со три стакла, Внатрешна лампа 40 watts халогена, Метод на котрола Електронски, digital Minute Minder Тимер, FoodProbeсо, Моќност на фурната Конвекција 3.500W, Моќност на грилот 3.100W, (долно и горно печење, воздушно печење и грилл), 8 функции на релната, Каталитичко чистење на фурната, Додатна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 74л, Енергетска класа А-20%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 19999 64487 Electrolux EOB3311AOX 1825 18 ima pod 5Electrolux EOB5450AOX, Вградна фурна, INOX со стакло, Црни Pop In/Outконтролни вртелешки - копчиња кои се скриваат во фурната, LED Дисплеј, RING фурна со вентилатор, Самочистечка Catalytic фурна, Отварање на вратата на доле, врата со три стакла, Внатрешна лампа 40 watts халогена, Метод на котрола Електронски, SET Тимер, Телескопски водилки tel.runner 1 level, FoodProbeсо, Моќност на фурната Конвекција 3.500W, Моќност на грилот 3.100W, (долно и горно печење, воздушно печење и грилл), 8 функции на релната, Додатна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 74л, Енергетска класа А-10%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm) Апарати за домаќинство Electrolux www.set.mk 21999 64488 Electrolux EOB5450AOX 730 18 nemaZANUSSI ZDV12001FA, Вградна машина за миење на садови, Slim Line, Капацитет 9 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), Бучност: 53dB, А енергетска класа, 5 програми за миење, 3 температурни нивоа (50, 65, 70 C), одложено миење, Fuzzy logic, Active drying, AQUA CONTROL, 13 литри потрошувачка на вода, Димензии 446 x 550 x 818 mm (45cm) Апарати за домаќинство ZANUSSI www.set.mk 20999 64489 ZANUSSI ZDV12001FA 1825 18 nemaZANUSSI ZDN11001XA, Полувградна машина за миење на садови, со INOX контролна рамка, Slim Line, Капацитет 9 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), Бучност: 53dB, А енергетска класа, 5 програми за миење, 3 температурни нивоа (50, 65, 70 C), одложено миење, Fuzzy logic, Active drying, AQUA CONTROL, 13 литри потрошу

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка