Genius gaming mouse Maurus

Genius gaming mouse Maurus

1.299,00 ден.   Спореди

Genius gaming mouse Maurus, 5 buttons, 15macros, 3500dpi, weight-in, 16 million color, for FPS/RTS fame


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius gaming mouse Maurus, 5 buttons, 15macros, 3500dpi, weight-in, 16 million color, for FPS/RTS fame

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка