Genius G-Shot HD585T, FullHD 1080P Camcorder, 5 Megapixels photo function, 3” touch LCD panel, Flash/LED, 5x Optical zoom, HDMI, Lithium-ion battery

8.599,00 ден.   Спореди

Genius G-Shot HD585T, FullHD 1080P Camcorder, 5 Megapixels photo function, 3” touch LCD panel, Flash/LED, 5x Optical zoom, HDMI, Lithium-ion battery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.599,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius G-Shot HD585T, FullHD 1080P Camcorder, 5 Megapixels photo function, 3” touch LCD panel, Flash/LED, 5x Optical zoom, HDMI, Lithium-ion battery

Оптички зум 5x X
Резолуција 5 MP
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 3 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

We have a few towns like this here in Canada. (Blind River Ontario). Been there a few times.People still live there (some younger). Not as many cool cars hoewewr.Avesome post Skorj.


         

Објавено


пред 3 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Yup, that'll do it. You have my apiaicertpon.