Genius DX-L8000 mouse

Genius DX-L8000 mouse

949,00 ден.   Спореди

Genius DX-L8000 mouse, 2.4G wireless, BlueEye, 6-button, 10 months battery life


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 949,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius DX-L8000 mouse, 2.4G wireless, BlueEye, 6-button, 10 months battery life

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка