Genius DX-7100

Genius DX-7100

659,00 ден.   Спореди

Genius DX-7100, Wireless 2.4GHz, Blue eye, 5 buttons, 1200 dpi, black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 659,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius DX-7100, Wireless 2.4GHz, Blue eye, 5 buttons, 1200 dpi, black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка