Genius DVR Vehicle Recorder DVR-HD560

Genius DVR Vehicle Recorder DVR-HD560

3.499,00 ден.   Спореди

Genius DVR Vehicle Recorder DVR-HD560, HD, 2.5" panel, 120 degree wide angle, seamless, 5 MP still image - up to 12 MP with interpolation, HDMI, Li-ion battery, SD card slot, car connector, USB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius DVR Vehicle Recorder DVR-HD560, HD, 2.5" panel, 120 degree wide angle, seamless, 5 MP still image - up to 12 MP with interpolation, HDMI, Li-ion battery, SD card slot, car connector, USB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка