General Electric G100 White

General Electric G100 White

7.499,00 ден.   Спореди

General Electric G100 White, 15.1 effective Mpixels special Aptina A-Pix CMOS sensor, 15x optical zoom, 28mm wide angle lens, metal body, 360 degree panorama, Full HD video, HDMI, 3.0" display, ISO 32...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Electric G100 White, 15.1 effective Mpixels special Aptina A-Pix CMOS sensor, 15x optical zoom, 28mm wide angle lens, metal body, 360 degree panorama, Full HD video, HDMI, 3.0" display, ISO 3200, Optical I.S., face and smile detection, Lithium-ion, SDHC

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка