General Electric E1250TW Red with Touchscreen/4GB/BAG

General Electric E1250TW Red with Touchscreen/4GB/BAG

5.490,00 ден.   Спореди

General Electric E1250TW Red with Touchscreen/4GB/BAG, Digital Camera Bag DCB-12, Kingston 4GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter, SDC4/4GB, Special alluminium design, 12.2 Mpixels, 5x optical zoom, 28mm ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Electric E1250TW Red with Touchscreen/4GB/BAG, Digital Camera Bag DCB-12, Kingston 4GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter, SDC4/4GB, Special alluminium design, 12.2 Mpixels, 5x optical zoom, 28mm wide angle lens, HD Video, 3.0" display, E.I.S., face and smile detection, Lithium-ion, SDHC, USB, HD still output, AV out

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка