GEMBIRD MIC-201

99,00 ден.   Спореди

МИКРОФОН ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 100 HZ - 5 KHZ ОСЕТЛИВОСТ - 54 +/- 3 DB ПРИКЛУЧОК - 3.5 ММ. ЏЕК Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 99,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МИКРОФОН ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 100 HZ - 5 KHZ ОСЕТЛИВОСТ - 54 +/- 3 DB ПРИКЛУЧОК - 3.5 ММ. ЏЕК Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка