GARMIN Swim

8.999,00 ден.   Спореди

GARMIN Swim, wristwatch for swimming, Records distance, pace, stroke count, stroke type, Wireless upload to Garmin Connect for online analysis, storage and sharing, Gauges swimming efficiency (swolf),...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GARMIN Swim, wristwatch for swimming, Records distance, pace, stroke count, stroke type, Wireless upload to Garmin Connect for online analysis, storage and sharing, Gauges swimming efficiency (swolf), Offers advanced features for timed sets and logging drills, Pause, weekly distance, 6 buttons, 50m waterproof

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка