GARMIN Nuvi 2595LT + Europe maps (Whole Europe + Balkan) + ADRIA route

GARMIN Nuvi 2595LT + Europe maps (Whole Europe + Balkan) + ADRIA route

15.499,00 ден.   Спореди

GARMIN Nuvi 2495LT + Europe maps (Whole Europe + Balkan)+ ADRIA route, 4.3 Touch Display - rotating dual orientation, Bluetooth, Voice guidance, Voice control with call me angel feature, Garmin guidan...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GARMIN Nuvi 2495LT + Europe maps (Whole Europe + Balkan)+ ADRIA route, 4.3 Touch Display - rotating dual orientation, Bluetooth, Voice guidance, Voice control with call me angel feature, Garmin guidance 2.0, 3D traffic avoidance system, lifetime premium traffic, Where am I functionality, pedestrian giudance, photo navigation, Lane assist with Garmin photoReal™ junction view, Exit services – know what you’ll find when you exit the highway, trip planner, auto time zone, customisable, eco route compatible Навигација Garmin www.set.mk 13990 37930 GARMIN Nuvi 2495LT + Europe maps (Whole Europe + Balkan)+ ADRIA route 730 18 nemaGARMIN Nuvi 2595LT + Europe maps (Whole Europe + Balkan) + ADRIA route, 5 Touch Display - rotating dual orientation, Bluetooth, Voice guidance, Voice control with call me angel feature, Garmin guidance 2.0, 3D traffic avoidance system, lifetime premium traffic, Where am I functionality, pedestrian giudance, photo navigation, Lane assist with Garmin photoReal™ junction view, Exit services – know what you’ll find when you exit the highway, trip planner, auto time zone, customisable, eco route compatible

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка