GARMIN GSC 10 (speed/cadence) sensor

GARMIN GSC 10 (speed/cadence) sensor

2.699,00 ден.   Спореди

GARMIN GSC 10 (speed/cadence) sensor, Monitor your pedaling cadence as you ride with this self-calibrating, wireless speed/cadence sensor. It measures and reports your pedaling strokes per minute, pro...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.699,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GARMIN GSC 10 (speed/cadence) sensor, Monitor your pedaling cadence as you ride with this self-calibrating, wireless speed/cadence sensor. It measures and reports your pedaling strokes per minute, providing feedback for optimal performance

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка