GARMIN Forerunner 70 HRM

GARMIN Forerunner 70 HRM

6.999,00 ден.   Спореди

GARMIN Forerunner 70 HRM, pink lady, wristwatch equipped with premium heart rate monitor with soft strap, wireless ANT+ technology, 50m water resistant, shock resistant, options for connection of: (sp...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GARMIN Forerunner 70 HRM, pink lady, wristwatch equipped with premium heart rate monitor with soft strap, wireless ANT+ technology, 50m water resistant, shock resistant, options for connection of: (speed/cadence sensor, foot pod, HRM), measure calories, virtual partner technology, History 100 laps or 20 hours acitvity, auto pause, auto lap, Garmin connect, CR2032 battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка