GARMIN Forerunner 610 HRM

GARMIN Forerunner 610 HRM

17.999,00 ден.   Спореди

GARMIN Forerunner 610 HRM, black wristwatch, GPS enabled, Touchscreen, HotFix® satellite prediction, equipped with premium heart rate monitor with soft strap, IPX7 water resistant, shock resistant, sp...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 17.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GARMIN Forerunner 610 HRM, black wristwatch, GPS enabled, Touchscreen, HotFix® satellite prediction, equipped with premium heart rate monitor with soft strap, IPX7 water resistant, shock resistant, splash resistant, water resistant, measure distance, speed/pace, calories, Interval training (set up exercise and rest intervals), History 1000 laps, auto lap, auto pause, Garmin connect, Virtual partner, Virtual racer, vibration alert, rechargeable lithium-ion battery, 8 hours in training, 4 weeks in stand by

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка