GARMIN Forerunner 110 HRM

GARMIN Forerunner 110 HRM

11.999,00 ден.   Спореди

GARMIN Forerunner 110 HRM, mens wristwatch, black/red, GPS enabled, equipped with premium heart rate monitor with soft strap, IPX7 water resistant, shock resistant, measure distance, speed/pace, calor...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GARMIN Forerunner 110 HRM, mens wristwatch, black/red, GPS enabled, equipped with premium heart rate monitor with soft strap, IPX7 water resistant, shock resistant, measure distance, speed/pace, calories, History 1000 laps, auto lap, Garmin connect, rechargeable lithium-ion battery, 8 hours in training, 3 weeks in stand by

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка