Gaming Series MAXIMUS FORMULA

Gaming Series MAXIMUS FORMULA

7.197,00 ден.   Спореди

Gaming Series MAXIMUS FORMULA, Socket LGA1156, Intel X38, 1600/1333/1066/800, Memory DDR2 1200(O.C.)/1066/800/667, Graphic slot 2 x PCIe 2.0 x16, SATA 3Gb/s*6(RAID 0, 1, 5, 10), N, 1394 2 x 1394a, Aud...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.197,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gaming Series MAXIMUS FORMULA, Socket LGA1156, Intel X38, 1600/1333/1066/800, Memory DDR2 1200(O.C.)/1066/800/667, Graphic slot 2 x PCIe 2.0 x16, SATA 3Gb/s*6(RAID 0, 1, 5, 10), N, 1394 2 x 1394a, Audio SupremeFX II Audio Card, Lan 2 x Gb Marvell PCIe, ATX, CPU Pentium 4/Pentium D/PentiumEE/Core2Duo/Core™2EE/Core™2 Quad/45nm CPU

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка