Game Pad Omega Wireless Bluetooth For Smartphones,Tablets and VR Glasses White

515,00 ден.   Спореди

Game Pad Omega Wireless Bluetooth For Smartphones,Tablets and VR Glasses White

Bluetooth game controller for smartphones and tablets.

Works with every smartphone
Bluetooth c...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 515,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 520,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Game Pad Omega Wireless Bluetooth For Smartphones,Tablets and VR Glasses White

Bluetooth game controller for smartphones and tablets.

Works with every smartphone
Bluetooth connection
Play over 1000 VR games already available in Apple Store and Google Play

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка