Game Pad Gembird JPDST03 Dual Set , USB, Dual Vibration, Force Feedback, 2 on 1 USB Port

650,00 ден.   Спореди

Game Pad Gembird JPDST03 Dual Set , USB, Dual Vibration, Force Feedback, 2 on 1 USB Port


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 650,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Game Pad Gembird JPDST03 Dual Set , USB, Dual Vibration, Force Feedback, 2 on 1 USB Port

Интерфејс USB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка