GAINWARD PCX GT520-1024MB-HDMI-DVI

GAINWARD PCX GT520-1024MB-HDMI-DVI

2.375,00 ден.   Спореди

GAINWARD PCX GT520-1024MB-HDMI-DVI, nVIDIA GeForce GT520, PCIe, 1024MB, DDR3 64B, HDMI, DVI, FAN


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.375,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GAINWARD PCX GT520-1024MB-HDMI-DVI, nVIDIA GeForce GT520, PCIe, 1024MB, DDR3 64B, HDMI, DVI, FAN

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка