Fortron Universal Notebook adapter FSP-NBV 65

Fortron Universal Notebook adapter FSP-NBV 65

1.690,00 ден.   Спореди

Fortron Universal Notebook adapter FSP-NBV 65, 65W, 7DC Tips, 19V@3.42A Max, compatible with DELL, Asus, HP, Acer, Lenovo, Toshiba, Fujitsu Siemens, Sony OVER VOLTAGE AND SHORT CIRCUIT PROTECTION


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.690,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fortron Universal Notebook adapter FSP-NBV 65, 65W, 7DC Tips, 19V@3.42A Max, compatible with DELL, Asus, HP, Acer, Lenovo, Toshiba, Fujitsu Siemens, Sony OVER VOLTAGE AND SHORT CIRCUIT PROTECTION

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка