Flip Cover Platinet for Samsung Galaxy S4 Leather White

Flip Cover Platinet for Samsung Galaxy S4 Leather White

280,00 ден.   Спореди

Elegant protective sleeve for Samsung Galaxy S4.
Perfect fit and protection for your phone. Sleeve is closed on the outer strip with a magnet.
Stand function, very convenient solution for ev...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 280,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Elegant protective sleeve for Samsung Galaxy S4.
Perfect fit and protection for your phone. Sleeve is closed on the outer strip with a magnet.
Stand function, very convenient solution for everyday use.

Product features:
Suitable for: Samsung Galaxy S4
Color: white
Material: PU


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка