Flip Case for DOOGEE X5 / X5 Pro Leather Black + Tempered Glass

464,00 ден.   Спореди

Flip Case w/Window for DOOGEE X5 / X5 Pro Leather Black
+ Tempered Glass

Window view design for getting the time conveniently.
Provides all-around protection from scratches, bumps...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 464,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Flip Case w/Window for DOOGEE X5 / X5 Pro Leather Black
+ Tempered Glass

Window view design for getting the time conveniently.
Provides all-around protection from scratches, bumps, dust and other accidental damage.
Easy access to all buttons, controls and ports.
Enjoying your call when closing the case cover.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка