Flashlight Philips LED, Rubber SFL5200

Flashlight Philips LED, Rubber SFL5200

380,00 ден.   Спореди

Specification:

Power
-Batteries included: No
-Number of batteries: 2
-Battery type: AA / LR6 Alkaline

Green Specifications
-Packaging material: Carton
-Packaging ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 380,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specification:

Power
-Batteries included: No
-Number of batteries: 2
-Battery type: AA / LR6 Alkaline

Green Specifications
-Packaging material: Carton
-Packaging type: Hang tag

Product dimensions
-Product dimensions (W x H x D): 4.55 x 15.4 x 3 cm
-Weight: 0.089 kg


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка