Fixing plate for Cables ,  bag of 20pcs , self-adhesive 30x30mm

Fixing plate for Cables , bag of 20pcs , self-adhesive 30x30mm

90,00 ден.   Спореди

Features
-Self-adhesive surface fixing plate
-30 x 30 mm
-Bag of 20 pcs


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 90,00 ден.

пред 8 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-Self-adhesive surface fixing plate
-30 x 30 mm
-Bag of 20 pcs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка