FireWire 3port PCI adapter

FireWire 3port PCI adapter

490,00 ден.   Спореди

Three external IEEE 1394 (FireWire) ports support DV camcorders, hard disk, removable drives, scanners, printers and other 1394 audio/video devices including TV, VCR, DVD


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 490,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Three external IEEE 1394 (FireWire) ports support DV camcorders, hard disk, removable drives, scanners, printers and other 1394 audio/video devices including TV, VCR, DVD

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка