FILTER ASPIRATOR-AKT.VGLEN(A03)

299,00 ден.   Спореди

ФИЛТЕР СО АКТИВЕН ЈАГЛЕН ИНДИКАТОР ЗА ПОТРОШЕНОСТ НА ФИЛТЕРОТ


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 299,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ФИЛТЕР СО АКТИВЕН ЈАГЛЕН ИНДИКАТОР ЗА ПОТРОШЕНОСТ НА ФИЛТЕРОТ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка