FD08025- Case bracket ventilator

FD08025- Case bracket ventilator

229,00 ден.   Спореди

FD08025- Case bracket ventilator, 12V DC Fan Ball Bearing, 4 pin connector, Low Speed, Quiet !!


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 229,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


FD08025- Case bracket ventilator, 12V DC Fan Ball Bearing, 4 pin connector, Low Speed, Quiet !!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка