FAVORIT MP 5000

11.499,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А 500 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА КАПАЦИТЕТ 5КГ 15 ПРОГРАМИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/59.5/54 Стандардна гаранција 36 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 11.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А 500 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА КАПАЦИТЕТ 5КГ 15 ПРОГРАМИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/59.5/54 Стандардна гаранција 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи