Fast Charger Teracell for Samsung Mobile Phones

Fast Charger Teracell for Samsung Mobile Phones

350,00 ден.   Спореди

Влезна моќ: 100 ~ 240V, 50~60Hz Излезна моќ: DC 9V, 1.67A или DC 5V, 2.5A со автоматско препознавање на FAST CHARGE функцијата


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 350,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Влезна моќ: 100 ~ 240V, 50~60Hz Излезна моќ: DC 9V, 1.67A или DC 5V, 2.5A со автоматско препознавање на FAST CHARGE функцијата

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка