Fan DC 70x70x15mm Sleeve Bearing

150,00 ден.   Спореди

D7015SM-3 Cooler fan, 70x70x15 mm, sleeve bearing, medium speed, 3 pin connector, bulk package


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 150,00 ден.

пред 2 месеци

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 159,00 ден.

пред 8 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


D7015SM-3 Cooler fan, 70x70x15 mm, sleeve bearing, medium speed, 3 pin connector, bulk package

Тип на вентилатор Case

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка