Fan DC 40x40x10mm Ball Bearing 70mm wire

169,00 ден.   Спореди

Specifications
-Dimensions: 40 x 40 x 10 mm
-Rated voltage: 12 VDC, 50 mA
-Operation voltage: 6V~14V
-Starting voltage: 6V
-Insulation type: UL: Class A
-Speed (max): 4000 RPM ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 169,00 ден.

пред 2 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 170,00 ден.

пред 4 недели
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specifications
-Dimensions: 40 x 40 x 10 mm
-Rated voltage: 12 VDC, 50 mA
-Operation voltage: 6V~14V
-Starting voltage: 6V
-Insulation type: UL: Class A
-Speed (max): 4000 RPM 10%
-Acoustical noise: 30 dB
-Mean Time Between Failure (MTBF): 30000 hrs
-Net weight: 15 g

Тип на вентилатор Case

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка