EZ-D21I4-3 Aluminium Case

EZ-D21I4-3 Aluminium Case

2.000,00 ден.   Спореди

EZ-D21I4-3 Aluminium Case, EZ-Buddie Socket478 800mhz under 3.2ghz CPU,Intel springdale 865G+ICH5 2xDDR-SDRAM DDR400mhz integrated Intel extr Graphics II,AC97 6channel sound,Lan 10/100/1000,Serial AT...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.000,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EZ-D21I4-3 Aluminium Case, EZ-Buddie Socket478 800mhz under 3.2ghz CPU,Intel springdale 865G+ICH5 2xDDR-SDRAM DDR400mhz integrated Intel extr Graphics II,AC97 6channel sound,Lan 10/100/1000,Serial ATA,USB2.0 IEEE1394, 6 in 1 card reader, FM, 1xpci 1x AGP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка