External Rack 2.5" USB 3.0 Verbatim Retail

690,00 ден.   Спореди

Dscription:
2.5 USB3.0 SATA HARD DISK ENCLOSURE

Includes:
Usb Cable


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 690,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dscription:
2.5 USB3.0 SATA HARD DISK ENCLOSURE

Includes:
Usb Cable


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка