External Rack 2.5" USB 2.0 Natec Rhino for SATA

425,00 ден.   Спореди

NATEC RHINO - USB 2.0 external HDD 2.5'' SATA enclosure:
- compact size and slim profile,
- made of brushed aluminum,
- aluminum case provides very good heat dissipation and drive protecti...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 425,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 450,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


NATEC RHINO - USB 2.0 external HDD 2.5'' SATA enclosure:
- compact size and slim profile,
- made of brushed aluminum,
- aluminum case provides very good heat dissipation and drive protection,
- LED power indicator,
- travel pouch included,
- high data transfer speed (up to 480Mbps),
- suitable for most 2.5'' SATA hard drives,
- plug&play,
- Windows 7 compatible.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка