External Rack 2.5" USB 2.0 for SATA U2S-5

348,00 ден.   Спореди

EE2-U2S-5 External USB 2.0 enclosure


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 348,00 ден.

пред 4 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 350,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EE2-U2S-5 External USB 2.0 enclosure

Формат на диск 2.5"

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка