Ethernet Card PCI 10/100Mbps

Ethernet Card PCI 10/100Mbps

330,00 ден.   Спореди

10/100Mbps single-chip controller
Supports auto-negotiation RJ45 Port
On board socket for optional remote Boot ROM


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 330,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


10/100Mbps single-chip controller
Supports auto-negotiation RJ45 Port
On board socket for optional remote Boot ROM

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка