EPSON L200 - Continuos Ink Supply System

EPSON L200 - Continuos Ink Supply System

10.999,00 ден.   Спореди

EPSON L200 - Continuos Ink Supply System, A4 all-in-one with Scan/Print/Copy functions; print speed: 27 ppm b/w, 15 ppm colour, 5760dpi opt. printing resolution, 600x1200 dpi scanning resolution, USB ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EPSON L200 - Continuos Ink Supply System, A4 all-in-one with Scan/Print/Copy functions; print speed: 27 ppm b/w, 15 ppm colour, 5760dpi opt. printing resolution, 600x1200 dpi scanning resolution, USB I/F, WIN only

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка