ENGTX570/DCII/2DI/1280MD5, NVIDIA GeForce GTX570, PCIE/PCIE 2.0, Memory 1024MB, Memory Type: DDR5 320bit, Engine CLK (MHz) 742, Memory CLK (MHz) 3800 (1000MHz DDR5), Shader CLK (MHz) 1464, D-Sub Output (via DVI to D-Sub adaptor x 1), DVI Output x2 (D

21.990,00 ден.   Спореди

ENGTX570/DCII/2DI/1280MD5, NVIDIA GeForce GTX570, PCIE/PCIE 2.0, Memory 1024MB, Memory Type: DDR5 320bit, Engine CLK (MHz) 742, Memory CLK (MHz) 3800 (1000MHz DDR5), Shader CLK (MHz) 1464, D-Sub Outpu...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ENGTX570/DCII/2DI/1280MD5, NVIDIA GeForce GTX570, PCIE/PCIE 2.0, Memory 1024MB, Memory Type: DDR5 320bit, Engine CLK (MHz) 742, Memory CLK (MHz) 3800 (1000MHz DDR5), Shader CLK (MHz) 1464, D-Sub Output (via DVI to D-Sub adaptor x 1), DVI Output x2 (DVI-I), HDMI Output x1 (via Mini HDMI to HDMI adaptor x 1), HDCP Support, ASUS GTX570 DirectX® 11 graphics card overclocked for faster 3D Vision™ gaming

Рам капацитет 1 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Модел на графичка картичка GTX570
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка