ENGTX560 Ti DCII TOP/2DI/1GD5, PCIE/PCIE 2.0, NVIDIA GeForce GTX560 Ti, 1GB DDR5 256bit, Engine CLK (MHz)900, Memory CLK (MHz) 4200 (1000MHz DDR5), Shader CLK (MHz) 1800, D-Sub Output (via DVI to D-Sub adaptor x 1), DVI Output x2 (DVI-I), HDMI Outpu

14.650,00 ден.   Спореди

ENGTX560 Ti DCII TOP/2DI/1GD5, PCIE/PCIE 2.0, NVIDIA GeForce GTX560 Ti, 1GB DDR5 256bit, Engine CLK (MHz)900, Memory CLK (MHz) 4200 (1000MHz DDR5), Shader CLK (MHz) 1800, D-Sub Output (via DVI to D-S...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.650,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ENGTX560 Ti DCII TOP/2DI/1GD5, PCIE/PCIE 2.0, NVIDIA GeForce GTX560 Ti, 1GB DDR5 256bit, Engine CLK (MHz)900, Memory CLK (MHz) 4200 (1000MHz DDR5), Shader CLK (MHz) 1800, D-Sub Output (via DVI to D-Sub adaptor x 1), DVI Output x2 (DVI-I), HDMI Output x1 (via Mini HDMI to HDMI adaptor x 1), HDCP Support, ASUS GTX 560 Ti DirectCU II overclocked graphics card for fast 3D Vision™ gaming

Рам капацитет 1 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Модел на графичка картичка GTX560
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка