ENGTS450/DI/1GD3, NVIDIA GeForce GTS450, PCIE PCIE 2.0, Memory 1024MB, Memory Type DDR3 128 bit, Engine CLK (MHz) 594, Memory CLK (MHz) 1.6GHZ, Shader CLK (MHz) 1189, 1X DVI-I (HDCP support), Native HDMI, Power Cable AIWI free bundle

5.350,00 ден.   Спореди

ENGTS450/DI/1GD3, NVIDIA GeForce GTS450, PCIE PCIE 2.0, Memory 1024MB, Memory Type DDR3 128 bit, Engine CLK (MHz) 594, Memory CLK (MHz) 1.6GHZ, Shader CLK (MHz) 1189, 1X DVI-I (HDCP support), Native H...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.350,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ENGTS450/DI/1GD3, NVIDIA GeForce GTS450, PCIE PCIE 2.0, Memory 1024MB, Memory Type DDR3 128 bit, Engine CLK (MHz) 594, Memory CLK (MHz) 1.6GHZ, Shader CLK (MHz) 1189, 1X DVI-I (HDCP support), Native HDMI, Power Cable AIWI free bundle

Рам капацитет 1 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Модел на графичка картичка GTS450
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка