ENGT430/DI/1GD3(LP), NVIDIA GeForce GT 430, PCIE 2.0, Memory 1GB, Memory Type DDR3 128bit, Engine CLK (MHz) 700, Memory CLK (MHz) 1.6 GHz, Shader CLK (MHz) 1400MHz, , D-Sub Output x1, DVI Output x1 (DVI-I), HDMI Output x1, HDCP Support, ASUS Low Prof

2.999,00 ден.   Спореди

ENGT430/DI/1GD3(LP), NVIDIA GeForce GT 430, PCIE 2.0, Memory 1GB, Memory Type DDR3 128bit, Engine CLK (MHz) 700, Memory CLK (MHz) 1.6 GHz, Shader CLK (MHz) 1400MHz, , D-Sub Output x1, DVI Output x1 (D...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ENGT430/DI/1GD3(LP), NVIDIA GeForce GT 430, PCIE 2.0, Memory 1GB, Memory Type DDR3 128bit, Engine CLK (MHz) 700, Memory CLK (MHz) 1.6 GHz, Shader CLK (MHz) 1400MHz, , D-Sub Output x1, DVI Output x1 (DVI-I), HDMI Output x1, HDCP Support, ASUS Low Profile GeForce GT430 – Ideal for HTPCs and Full HD Blu-ray 3D Entertainment

Рам капацитет 1 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Модел на графичка картичка GT430
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка