®EN9800GT/HTDP/1GD3

®EN9800GT/HTDP/1GD3

2.990,00 ден.   Спореди

®EN9800GT/HTDP/1GD3, GPU GF9800GT, Arch PCIE PCIE 2.0, Memory Size 1 GB, Memory Type DDR3 256 bit, Engine CLK (MHz) 600, Memory CLK (MHz) 1.8GHz, Shader CLK (MHz) 1.5GHz


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®EN9800GT/HTDP/1GD3, GPU GF9800GT, Arch PCIE PCIE 2.0, Memory Size 1 GB, Memory Type DDR3 256 bit, Engine CLK (MHz) 600, Memory CLK (MHz) 1.8GHz, Shader CLK (MHz) 1.5GHz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка