Electrolux EWF1276GDW

Electrolux EWF1276GDW

27.999,00 ден.   Спореди

Electrolux EWF1276GDW, Машина за перење на алишта, Бела боја, Бела врата, 10 години гаранција на Дигитален Инвертер Мотор, 1.200 вртежи/мин, 7 кг зафатнина на барабанот, Eco valve Технологија на перењ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 27.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux EWF1276GDW, Машина за перење на алишта, Бела боја, Бела врата, 10 години гаранција на Дигитален Инвертер Мотор, 1.200 вртежи/мин, 7 кг зафатнина на барабанот, Eco valve Технологија на перење, Steam технологија на перење со пареа, Среден ЛЦД Дисплеj, Time manager, Бучност: 40dB/50dB, А+++ енергетска класа, Електронска контрола, 15 програми за перење, Контрола на циклусот на перење, одложено перење, Димензии 600 x 522 x 850 mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи