Electrolux  ESL6550RO

Electrolux ESL6550RO

37.999,00 ден.   Спореди

Electrolux ESL6550RO, Вградна машина за миење на садови, ИНВЕРТЕРСКИ Мотор BLDC (inverter), Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), Electronic - 3 digit Дисплеј, Бучност: ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 37.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux ESL6550RO, Вградна машина за миење на садови, ИНВЕРТЕРСКИ Мотор BLDC (inverter), Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), Electronic - 3 digit Дисплеј, Бучност: 44dB, А++ енергетска класа, 6 програми за миење, 4 температурни нивоа (30, 45, 50, 65, 70 C), одложено миење, My favorite, DT, AutoFlex, FlexiWash, 2 colour beam on floor, TimeSaver, Energy saver, Fuzzy logic, AQUA STOP, AQUA CONTROL, DryTech drying, 9.8 литри потрошувачка на вода, Димензии 596 x 555 x 818 mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи