Electrolux ESF3651LOX

Electrolux ESF3651LOX

23.999,00 ден.   Спореди

Electrolux ESF3651LOX, Машина за миење на садови, INOX, Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), Electronic - 3 digit Дисплеј, Бучност: 47dB, А+ енергетска класа, 6 програми...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 23.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux ESF3651LOX, Машина за миење на садови, INOX, Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), Electronic - 3 digit Дисплеј, Бучност: 47dB, А+ енергетска класа, 6 програми за миење, 4 температурни нивоа (45, 50, 65, 70 C), одложено миење, AD, AutoFlex, Energy saver, AutoOff, AUTO programme, Fuzzy logic, DryTech drying, AQUA STOP, AQUA CONTROL, 14 литри потрошувачка на вода, Димензии 600 x 610 x 850 mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи