ELECTROLUX EN-3452JOX

39.999,00 ден.   Спореди

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР ЕНЕРТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 226 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 92 L ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА LED ОСВЕТЛУВАЊЕ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ МЕТАЛЕН ДРЖАЧ ЗА ШИШИЊА 3 ФИОКИ ВО ЗАМЗНУВАЧ БУЧАВ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 39.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР ЕНЕРТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 226 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 92 L ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА LED ОСВЕТЛУВАЊЕ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ МЕТАЛЕН ДРЖАЧ ЗА ШИШИЊА 3 ФИОКИ ВО ЗАМЗНУВАЧ БУЧАВОСТ 43 DB БОЈА INOX ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д -185/60/65 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи