Electrolux EMS26204OK

Electrolux EMS26204OK

25.999,00 ден.   Спореди

Electrolux EMS26204OK, Вградна Микробранова Печка со грилл, Црна INOX со завршна обработка која е отпорна на отпечатоци од прсти, Капацитет 26л, Вградна, надворешна моќност (Микроталаси) 900W, Грилл м...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 25.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux EMS26204OK, Вградна Микробранова Печка со грилл, Црна INOX со завршна обработка која е отпорна на отпечатоци од прсти, Капацитет 26л, Вградна, надворешна моќност (Микроталаси) 900W, Грилл моќност 1.000 W, Допир (Touch) контрола, отварање на вратата со копче, стаклен ротирачки тањир 325 mm, 5 степени на моќност, Автоматска програма (самоподесувачко ниво на моќност), defrosting, Димензии: 594 x 459 x 437 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи