Electrolux EHH3920BOK

Electrolux EHH3920BOK

9.999,00 ден.   Спореди

Electrolux EHH3920BOK, Вградна стакло керамичка плотна, INOX рамка, Контрола на прекинувач, Hi-Light, Automatic Switch Off, Residual temp. Indication, Black knobs, Грејни зони: 1 x поединечна плотна 1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux EHH3920BOK, Вградна стакло керамичка плотна, INOX рамка, Контрола на прекинувач, Hi-Light, Automatic Switch Off, Residual temp. Indication, Black knobs, Грејни зони: 1 x поединечна плотна 140mm 1.400W, 1 x поединечна плотна 180mm 1.800W, Вкупна моќност 3.200W, Индикатор на греење, Димензии 290 x 520 x 38 mm (30cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи