Electrolux EGT6342NOK

Electrolux EGT6342NOK

14.499,00 ден.   Спореди

Electrolux EGT6342NOK, Вградна стакло керамичка плотна на гас, Контрола на прекинувач, Безбедносен систем за прекин на довод на гас доколку огинот изгасне, Грејни зони: 2 x поединечни гасни зони Semi ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux EGT6342NOK, Вградна стакло керамичка плотна на гас, Контрола на прекинувач, Безбедносен систем за прекин на довод на гас доколку огинот изгасне, Грејни зони: 2 x поединечни гасни зони Semi Rapid 1900W/70mm, 1 x поединечна гасна зона Rapid Plus Burner 2700W/100mm, 1 x поединечна гасна зона Auxiliary Burner 1000W/54mm, Вкупна моќност 7.500W, Димензии 590 x 520 x 38 mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи